REZERVAČNÍ SYSTÉM S PLATEBNÍ BRÁNOU PRO VAŠE UBYTOVÁNÍ

TVORBA WWW
PRO UBYTOVÁNÍ

Jsme tu, abychom Vám poskytli profesionální a kvalitní www stránky, které odpovídají potřebám Vašich zákazníků a pomáhají v rozvoji Vašeho podnikání v oblasti ubytování a cestovního ruchu. Součástí našeho systému je rezervační systém s možností online platby.

JSME PROFESIONÁLOVÉ

27 LET ZKUŠENOSTÍ
S TVORBOU WEBŮ

Webové stránky představují jedinečný způsob poskytování informací potenciálním návštěvníkům, kteří mají zájem o ubytování ve Vaší lokalitě. A my tvoříme weby dlouho.

21

dní trvá vytvoření Vašich nových www stránek včetně implementace rezervačního systému.

27+

let zkušeností s tvorbou webových stránek a grafickým designem obecně.

4120+

hodin věnovaných vývoji systému přesně na míru našim zákazníkům

1520+

hodin strávených plněním webů a podporou prezentací našich zákazníků

Vaše nová prezentace během 3 týdnů?

Ano, my to umíme. Rychle a kvalitně.

Proto tvoříme www stránky pro ubytování s online rezervací.

1. týden

Předání podkladů, vyjasnění představy
klienta o obsahu, navigační struktuře
a designu nových www stránek.

2. týden

Vytvoření www stránek, naplnění obsahem, napojení rezervačního systému na vybranou platební bránou (PayU, Comgate, Stripe)

3. týden

Zveřejnění beta verze www stránek, test platební brány a rezervačního systému. Spuštění ostré verze webu.

Změňte návštěvníka v zákazníka. Online platbou.

Rezervace přímo
z Vašich www stránek.

Nabízíme náš rezervační systém HotelBook přímo na Váš web. Hosté si snadno zkontrolují volné termíny, vyberou si konkrétní ubytování a zaplatí rezervaci online. Systém je plně přizpůsobitelný Vašim potřebám, umožňuje správu dostupnosti pokojů (včetně externích kalendářů – Booking.com, Airbnb atp.), cen, speciálních nabídek a dalších důležitých informací.

Vlastní rezervační systém s online platbou

Telefonické či e-mailové objednávky dnes už nestačí. Klienti vyžadují více a mají rádi dostupnost rezervací 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.. Využijte náš online rezervační systém s možností platby platební kartou.

Myslete na Vaše návštěvníky, ne na sebe.

V čem být lepší než
Vaše konkurence?

Níže uvádíme faktory které jsou klíčové pro získání a udržení pozornosti návštěvníků na Vašich www stránkách. Je důležité vytvořit kvalitní uživatelský zážitek, který rozvíjí jejich zájem o váš obsah a motivuje je k vykonání akce, jako je kontakt nebo přímo rezervace. Tvorba www stránek pro ubytování je naše doména a umíme to.

Relevantní obsah

Obsah stránek by měl být přesný, užitečný a odpovídat potřebám návštěvníků. Měl by poskytovat informace o vašem ubytovacím zařízení, jeho výhodách a nabízených službách. Používání kvalitních fotografií, videí a popisů může pomoci vytvořit přesvědčivý dojem a motivovat návštěvníky k rezervaci.

Moderní webdesign

Prvním dojmem je vizuální stránka vašeho webu. Je důležité, aby design byl atraktivní, profesionální a odpovídal vašemu cílovému publiku. Používání vhodných barev, kvalitních fotografií a přehledného rozložení přispívá k estetickému dojmu a zvyšuje pravděpodobnost, že návštěvníci budou na stránce zůstávat déle.

Přehledná navigace

Uživatelé by měli snadno a intuitivně najít to, co hledají. Kvalitní navigace zahrnuje logické uspořádání menu, srozumitelné popisky a přehlednou strukturu webu. Minimalizace počtu kliknutí potřebných k dosažení požadovaného obsahu je také důležitá pro uživatelskou pohodlnost.

Rychlost načítání webu

Návštěvníci mají rádi rychlou a efektivní webovou stránku. Dlouhé načítání stránek může způsobit frustraci a ztrátu zájmu. Optimalizace obrázků, využití cacheování a správná konfigurace serveru jsou jen některé z opatření, která mohou zlepšit rychlost načítání a udržet návštěvníky na stránce.

Responzivní design

Responzivní design je důležitý pro zajištění, že váš web se správně zobrazuje na různých zařízeních. Uživatelé očekávají, že webové stránky budou snadno použitelné a čitelné i na jejich mobilních zařízeních. Optimalizace na všech platformách přispívá k udržení pozornosti a snižuje možnost odchodu návštěvníků.

Call-to-action (CTA) prvky

Strategicky umístěné CTA prvky, jako jsou tlačítka pro rezervaci, kontakt nebo žádost o informace, vyzývají návštěvníky k aktivitě. Jasné a přesvědčivé CTA prvky mohou vést návštěvníky ke konverzi a podpořit je v provedení požadované akce - kontakt, rezervace.

Co hledají Vaši návštěvníci?

Tvoříme weby pro ubytování

1. Lokalitu, vybavenost a ceník


Optimální kombinace těchto faktorů může být pro zákazníky klíčová při výběru ubytování, a proto je důležité prezentovat tyto informace jasně a nápaditě, aby přilákaly potenciální hosty. Proto když tvoříme weby pro ubytování, vždy myslíme na to, aby tyto informace návštěvník našel okamžitě.

Tvoříme weby pro ubytování

2. Informace o aktuální obsazenosti


Pro zákazníky je získání informací o aktuální obsazenosti klíčové. Při plánování jejich pobytu jim pomáhají rychle a efektivně naplánovat svou dovolenou. Proto tvoříme weby pro ubytování tak, aby měl Váš návštěvník možnost si obsazenost zkontrolovat a okamžitě rezervaci online zaplatit.

Cena, která Vás zaujme

Tvorba www stránek
pro ubytování
již za 10.000 Kč

S naším profi hostingem za 200 Kč/měsíc získáte tyto konkurenční výhody:
Prezentaci svého ubytování na portálu eUbytko.cz (v hodnotě 2.500 Kč) na rok zcela zdarma! A v neposlední řadě, národní doménu .CZ budete mít od nás zcela zdarma!
Tvoříme www stránky spokojeným zákazníkům

Naše poslední práce

Penzion Mika

Jindřichův Hradec

Na samotě u lesa

Připravujeme

Penzion Čertův mlýn

Připravujeme

WWW stránky našich klientů

Jak nás hodnotí?

Penzion Mika

Nedávno mě kontaktovali ze serveru eUbytko.cz s nabídkou umístění našeho penzionu na jejich stránky. Velmi pozitivní dojem byl kompletní servis, který mi nabídli. A nejednalo se pouze o umístění našeho penzionu na jejich nové webové stránky, ale nabídky zhotovení nových webových stránek našeho penzionu. Využil jsem této nabídky a do 14 dní jsme měli hotové nové webové stránky včetně přizpůsobení pro mobilní zařízení. Také propojení na booking kalendář nám ušetří další práci s přehledem rezervací.V neposlední řadě je také velmi příznivá cena, jak registraci na stránkách, tak cena za zhotovení nových webových stránek.

Chci www stránky

Napište nám, rádi pro Vás vytvoříme nové www stránky, ze kterých budou Vaši zákazníci nadšeni.

Contact Form Demo
Ptáte se na to, co Vás zajímá

Časté dotazy

Nemusíte, ale je to doporučená varianta. Pokud je Vaše prezentace umístěna na našich serverech, můžeme zajistit bezproblémový chod, bezpečnost a aktualizace vašeho webu. V neposlední řadě také rychlost, která může být desetinásobná oproti konkurenci.

Samozřejmě. V ceně vytvoření nové prezentace je i prvotní naplnění obsahem, tak, aby byla prezentace připravena k okamžitému spuštění. V budoucnu si již obsah můžete upravovat sami.

Jistě, Vaši novou prezentaci za Vás zvládneme vytvořit od A po Z (tedy od registrace domény až po samotné spuštění 🙂

Ano, naše grafické studio Vám vytvoří logo, či jiné grafické materiály. Stačí nás kontaktovat s konkrétním požadavkem.

Zaměřujeme se na širokou oblast ubytovacích zařízení. Od apartmánů, penzionů. přes hotely po chaty a chalupy. Důležitou součástí našeho řešení je rezervační systém s možností online platby, včetně správy rezervací a propojení s externími kalendáři (Booking.com, Airbnb atp.) Každé ubytování má specifické potřeby, na které klademe důraz při vytváření webu pro konkrétní ubytování.